Bostancı Honda

Birinci elden…

Yararlı Bilgiler

Posted by admin

Oto Çıkma Parça Nedir

Otomotiv sektöründe çıkma parça, kazalı (kaskolu) ve hurda belgeli araçların üzerinden çıkan revizyonlu veya revizyonsuz, tekrar kullanılabilen parçalardır


Oto Çıkma Parçaları alırken dikkat edilecek hususlar


Önce güven diyoruz ve alışveriş yaptığınız çıkma parça satış yerinin güvenilirliğinin araştırılması ve “parçayı nasıl olsa ucuza uygun buldum” rehavetine kapılmadan hareket etmenizi öneririz.
yine güven diyoruz .parçayı satın alırken denenebilecek parçaları mutlaka deneyiniz ( elektrik ve elektronik parçalar vb…) satın aldıktan sonra aldığınız parçayı satıcınıza mutlaka İade edilip edilemeyeceğini sorunuz. firmamız görüşme dahilinde İade garantisi sunar…
çıkma yedek parça almadan önce mutlaka piyasadan ,yetkili servislerden ve oto yedek parçacılardan orijinal parça ve yan sanayi parça olarak araştırmanızı tavsiye ederiz.

neden çakma parça alınır ?


Sadece honda marka otolarına ait çıkma parça ve honda grubu mekanik,kaporta üzerine uzmanlığını sürdüren İşletmemiz ; perte ayrılmış ve hurda belgeli honda marka araçların sağlam ve kullanılabilir durumdaki orijinal paralarının satışını uygun fiyatla yapmaktadır.araçlarimizin tamamı hurda belgeli olup ruhsat ve noter belgeleri bulunmaktadır.
talep edilen parçalar Türkiye İn her yerine anlaşmalı kargolarımızla hızlı bir şekilde adresinize teslim edilmektedir.
çıkma yedek parça  tercihinin nedenine gelince; çıkma yedek parça piyasada var olan ve ancak kaza neticesinde hurdaya ayrılan araçlardan sökülen parçalardır.parçalarin orijinal olması önemlidir.
satılan honda marka çıkma parçalarının (parçada tahribat olmaması kaydıyla ) İadesi mümkündür.
ana gayemiz siz sayın müşterilerimizin memnuniyetidir.

Türkiye’nin en büyük geri dönüşüm kapasitesi ve Ürün yelpazesine sahip, Bostancı Oto Sanayi Sitesinde Kurulu İşyerimiz;HONDA Marka Oto Markasına ait Çıkma Yedek Parça işi yapmaktadır. HONDA Marka araçlara ait çıkma yedek parça ve resimlerini bulabileceğiniz sitemiz sizin talep ve istekleriniz doğrultusunda hareket etmektedir. Siz sayın müşterilerimizin memnuniyeti en üst seviyededir. Parçalarımızın tedarik yöntemi hurdaya ayırdığımız araçlardan ve sigorta iadelerinden çıkan orijinal yedek parçalardır.

Firmamız 20 Yılı Aşkın Süredir Çıkma Oto Yedek Parça Sektöründe Faaliyet Göstermektedir…
Web Sitemizde Dilediğiniz HONDA Marka Çıkma Oto Yedek Parça İle İlgili Bilgi Alabilir , Resimlerini Görebilir , Fiyat Bilgisi Edinebilirsiniz. Daha Fazla Yardım Almak İçin Tıkla Msn Listene Ekle Butonuyla  Online Destek Bölümündeki  Temsilcilerimizle İrtibata Geçebilirsiniz.

Firmamıza Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firmaları İle Adrese Teslim Oto Çıkma Yedek Parça siparişi Verebilirsiniz.

Kaza Yada Belli Nedenlerle Hurdaya Ayrılmış Otoları Gerek Sigorta Şirketlerinden Gerekse 1.Şahıslardan Satın Alarak Kendi Atölyemizde Parçalarına Ayırıyoruz.KAYNAĞI BELİRSİZ Ürün Alıp Satmıyor Aracılık Yada Komisyonculuk Yapmıyoruz.Stoklarımızın Tamamı Faturalı ve Resmidir.

Sitemizde yer alan tüm araçlar ve çıkma yedek parçalar hurda belgeli olup hepsi stoklarımızda bulunmaktadır. Ellerinde olmayan parça fiyatlarını ucuz verip siz değerli müşterilerimizi yanlış yönlendiren satıcılardan ve BOSTANCI HONDA gibi stoktan satan satıcılardan parça alıp sizlere komisyonla satış yapan satıcılardan uzak tutunuz.!!Sponsors

  • Bostancı Honda Çıkma Parça