Bostancı Honda

Birinci elden…

CRV

Posted by admin

Bir CR-V sahibi olmak, her anıyla çok konforlu bir hayata da alışmak demek…Honda tasarımcıları tarafından geliştirilen akılcı ayrıntılar ve yenilikler CR-V’de lüks duygusunu yaşatıyor. Kontrast renklerle zenginleştirilmiş yeni koltuk döşemeleri oturduğunuz andan itibaren sizi sararken, genişletilmiş kol dayanakları, ergonomik bir şekilde dizayn edilmiş MP3 çalar bağlantısıyla tasarımı yenilenen ses sistemi, kabin içi ses ve gürültü seviyesinde yapılan geliştirmelerle, CR-V’nin size sunduğu konfor ve lüksten ayrılamayacaksınız.

İÇ TASARIM


CRV, ergonomik ve şık yeni iç tasarımıyla hem sürücüsü hem de yolcuları için yeni bir ambiyans sunuyor. Kapıyı ilk açtığınızda sizi karşılayan özel kapı eşiği nikelajları, yeni renk uyumuyla her dokunuşunuzda farklı bir his yaratacak iç paneller sizi prestijli bir ortama davet ediyor.

DIŞ TASARIM

Dinamizm ve zarafeti simgeleyen ön ve arka tampon dizaynı, kaslı bir görünüm kazandıran yeni ön ızgara, yeni tasarlanan 18 inç alüminyum alaşım jantlarla sizin için özel olarak yenilenmiş tasarım… Etkileyici görünümüyle efsanevi Honda prestijini yansıtan CR-V, size bir Honda kullanmanın gururunu sonuna kadar yaşatacak.

PERFORMANSYeni benzinili ve dizel otomatik motor seçenekleri
Performans ve yakıt tüketimi özellikleriyle Honda CR-V, yeni i-DTEC motor teknolojisi ve ilk kez kullanılan otomatik şanzımanlı dizel motor seçeneğiyle beklentilerinizi karşılıyor. 150 PS’lik güç ve 350 Nm’lik tork üreten 2.2 litrelik i-DTEC dizel motor CR-V’ye daha fazla gücün yanı sıra, Euro 5 emisyon standartlarını yerine getiren temiz bir enerji kaynağı sağlıyor. 150 PS gücündeki 2.0 i-VTEC motor 100 km’de 8.4 Lt’lik yakıt tüketimiyle 4×4 klasmanında ekonomi ve performansı bir arada sunuyor. Yeni CR-V’de kullanılan gerçek zamanlı 4×4 sistemi sadece gerektiği durumda (kaygan zeminlerde, kötü hava koşullarında vb.) devreye girer. Bu sistem sayesinde hem en yüksek yol güvenliği sağlanır hem de yakıt ekonomisinden ödün verilmez.

KONFORHonda tasarımcıları tarafından geliştirilen akılcı ayrıntılar ve yenilikler CR-V’de lüks duygusunu yaşatıyor. Kontrast renklerle zenginleştirilmiş yeni koltuk döşemeleri oturduğunuz andan itibaren sizi sararken, genişletilmiş kol dayanakları, ergonomik bir şekilde dizayn edilmiş MP3 çalar bağlantısıyla tasarımı yenilenen ses sistemi, kabin içi ses ve gürültü seviyesinde yapılan geliştirmelerle, CR-V’nin size sunduğu konfor ve lüksten ayrılamayacaksınız.

GÜVENLİKYeni CR-V ekstra güveni…
Honda’nın insan odaklı güvenlik teknolojileri, CR-V’de sevdikleriniz ve sizin için buluştu. Türkiye’de ilk defa sesli, görsel ve fiziksel olarak sürücüyü uyaran, fren desteğiyle çarpışmanın etkisini azaltan CMBSTm, Gerçek Zamanlı 4×4 sistemini tamamlayan Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), Römork Denge Kontrol Sistemi (TSA), Uyarlanabilir Hız Sabitleyici (ACC) ve Aktif Aydınlatma Sistemi (AFS) gibi özellikler yolculuğunuza maksimum güven katıyor. CR-V’nin mükemmel yol tutuşu için yenilenen süspansiyon sistemi, kademeli açılan akıllı i-SRS ön hava yastıkları, tam uzunluktaki perde hava yastıkları, aktif ön koltuk kafalıkları ve ISOFIX bağlantıları, gelişmiş Uyumluluk Teknolojisi (ACE) gövde yapısı da CR-V’nin üstün güvenlik özelliklerinden…

Sponsors

  • Bostancı Honda Çıkma Parça