Bostancı Honda

Birinci elden…

City

Posted by admin

 

      Yenilenen Büyüleyici Tasarım

Daha güçlü bir duruş ve akıcı çizgilerle belirginleştirilmiş modern bir estetik anlayışı… Yeni Honda City ile baştan çıkaran değişimin farkına varmaya hazırlanın. Yeni City tamamen yenilenen dış dizaynı ile önceki modelinden radikal bir şekilde ayrılıyor. Tasarım değişiklikleri otomobile uygulanan NVH (Gürültü-Titreşim-Sertlik) teknolojilerindeki iyileştirmeler ile tamamlanıyor. Gövdede, araç içinde, süspansiyonda, motorda ve bağlantılardaki yeni özellikler City’i daha da farklı kılıyor.

İÇ TASARIM

 

İç Dünyası Çok Geniş!
Yeni City’nin koltuğuna oturduğunuz andan itibaren, sizi ne kadar rahat bir sürüşün beklediğini hemen hissedeceksiniz çünkü City, yolcularına anında ferah ve konforlu iç mekanıyla kucaklayan bir dinlenme alanı sunuyor! Tüm iç döşeme renkleri ve malzemeler, yolcuları araca binmelerinden itibaren rahatlatan bir alan oluşturmak üzere özenle seçildi.
Verimli kullanım alanına sahip düzeni oluşturmak için en ufak ayrıntılara kadar düşünüldü. Sayısı artırılan çok fonksiyonlu kabin içi saklama gözleri ve geniş torpido gözü kullanım kolaylığı sağlarken, yeni koltuk tasarımı yolcu ve sürücü konforu için özel olarak dizayn edilmiş detaylardan sadece birkaçı.
Yeni City’nin kullanım kolaylığının keyfini çıkarın. 60/40 oranında katlanabilen arka koltuklar ekstra alan sağlarken, 506 litrelik bagaj alışveriş çantalarınızdan bavullarınıza kadar her türlü eşyanızı kolayca taşıyabilmenizi sağlıyor.
Ayrıca Yeni City ile şehrin kargaşasını geride bırakabilirsiniz çünki City’nin geliştirilen kabin yapısı ve yalıtım özellikleri size gürültüden uzak, sessiz ve huzurlu bir yolculuk sunabilmek için özel olarak dizayn edildi ve üretildi.

DIŞ TASARIM

 

Sehrin dinamizmini yarat!
1.4 lt. 100 PS i-VTEC motoruyla şehrin ritmine ayak uyduran performansı, günlük yaşamın tüm gereksinimlerine cevap verebilen dinamik yapısı ve büyüleyici iç ve dış dizaynı ile Yeni City, ekonomi, perfomans ve prestiji bir arada sunuyor.
Yeni City ile tüm gözler sizin üzerinizde olacak!
Yeni City’nin dinamik ve enerjik karakterini keşfedeceksiniz. Tamamen yenilenen gözalıcı dış tasarımına sportif ön ızgara, 16 inç’lik alüminyum alaşımlı jantlar, gövde dizaynını bütünleyen tamponlar ve estetik yapısını ön plana çıkaran farlar eşlik ediyor. Akıcı çizgilerle belirginleştirilmiş estetiğin ve baştan çıkaran yeniliğin farkına varacaksınız. Arkadan öne doğru uzanan karakteristik hatlar, gövde dizaynını bütünleyen dinamik çizgilere yerini bırakıyor ve şehir yaşantısında size çekicilik kazandırıyor.

Sponsors

  • Bostancı Honda Çıkma Parça