Bostancı Honda

Birinci elden…

Accord

Posted by admin
 
Aracı farklı renkte görüntülemek için aşağıdaki seçeneklere tıklatın.

 

Tasarım

Sanat eserlerini kıskandıracak çizgiler…

Bakmak ve görmek aynı şey değildir; ama bazen baktığınızda mutlaka görürsünüz. İşte karşınızda bakışların kayıtsız kalamayacağı Yeni Honda Accord. Tamamen yenilenen tasarımıyla her zamankinden daha gösterişli ve daha çarpıcı… Nefes kesici sportif çizgilerle gençleştirilmiş atletik bir stil.

Accord’un kaslı yapısını vurgulayan geniş hatları ve arkaya doğru uzanan akıcı çizgileriyle belirginleştirilmiş aerodinamik bir tasarım… Eğer estetik sizin için sadece görselliğin ötesinde bir yaşam biçimiyse Yeni Accord’u çok seveceksiniz.

İç tasarımında mavi LED ışıklarla süslü arkadan aydınlatmalı göstergeler, direksiyondan kontrol edilebilen LCD çoklu bilgi ekranı ve gösterge panelinin her iki yanından aşağı doğru ilerleyen özel gümüş trimler…

Yeni Accord’un ön konsolu her ne kadar şıklığıyla gözlerinizi kamaştırsa da, yolculuğunuz sırasında konsantrasyonunuzu kaybetmezsiniz. Çünkü cep telefonunuzu, müzik sistemini ve hız sabitleyiciyi kontrol edebildiğiniz, yüksekliği ayarlanabilir sportif direksiyon ellerinizin altında.

Performans

Her Arzu Güç Yaratır.

Bir düşünün… Sağ ayağınızın altında, sizin her pedala dokunuşunuzu tutkuyla bekleyen 156 PS, 2.0 litrelik i-VTEC motor. Sesiyle sizi baştan çıkaran, “Değişken Zamanlama Kontrol Sistemi”yle her devirde yüksek performans sağlayan bir güç simgesi… Üstelik Euro 5 emisyonlarına uyumlu, çevreye saygılı ve 100 km’de 7.7 lt* yakıt tüketen bir “ekonomist” olduğunu hayal edin. Yeni Accord optimize edilmiş valf ve hava çıkış sistemleri ve kullanımı adeta bir zevke dönüştüren 5 ileri otomatik şanzımanıyla size kendisine hükmetmeye çağırıyor. Bunun yanısıra 5 ileri otomatik şanzıman, direksiyondaki kulakçıklar sayesinde manuel kullanıma olanak sağlıyor.

* Birleşik Değer
Konfor

Hayalleriniz kadar geniş.

Bizce bir otomobil her şeyden önce konuklarını rahat ettirmeli. İç alanı tamamen yeniden tasarlanan Yeni Accord, sadece sürücüye değil, otomobildeki herkese keyif veriyor. Her türlü konforunuz düşünülerek tasarlanmış 8 yönlü elektrikli ayarlanabilir ön koltuklar, genişletilmiş diz mesafesi, bel destekli sürücü koltuğu, yüksek tavan ve akıllıca dizayn edilmiş kullanışlı depolama alanları… Tabi 464 litrelik bagaj hacmini de unutmayalım.

Yeni Accord’un koltuğuna oturduğunuzda tek yapmanız gereken geniş düşünmek…

Hiçbir Detayı Kaçırmayın.

Eğer ayrıntılara önem veriyorsanız, emin olun Yeni Accord sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Sıkışmaya duyarlı tamamı elektrikli camlar, otomatik farlar ve silecekler, çift bölgeli klima kontrolü… 45 Watt’lık amplifikatör, 10 adet hoparlör ve 6’lı CD çalar ünitesinden oluşan birinci sınıf ses sistemi, müzikçalarlar için tasarlanan USB bağlantı noktası ve güç çıkışı…

Her köşesi incelikle düşünülmüş iç ve dış tasarıma sahip Yeni Accord’da soğutmalı torpido gözü, soğutmalı ön kol dayama, 12V güç soketi sizler için düşünülmüş ince ayrıntılar.

İki iklimi aynı anda yaşamak mümkün mü? Yeni Accord’la, evet! Çarpıcı görünümlü ön panelde yer alan iki bölgeli klima sistemiyle hem yolcu, hem de sürücü birbirinden bağımsız olarak klimayı dilediği gibi ayarlayabiliyor.

Yeni Accord’un keyfi ayrıntılarda gizli. Keyfine varın…

Güvenlik

Yeni Honda Accord güvenlik konusunda da kusursuz… Ön ve yan hava yastıklarına ek olarak rakiplerinde rastlanmayan şekilde sınıfında en hızlı açılan ve tüm yolcuları koruyan perde hava yastıkları Yeni Honda Accord’un güvenlik standartlarını zirveye ulaştırıyor. Olası bir darbe anında aracın dışındaki ve içindeki nesneler arasında çok güçlü perde etkisi yaratan bu hava yastıkları bütün camları kaplayacak genişlikte tasarlanmış.

Üstün fren gücü ve Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), Yeni Honda Accord’un güvenlik önlemleri arasında dikkat çekiyor. VSA’da bulunan sensörler sayesinde ani manevralarda, sert virajlarda ya da yüksek süratte, sürücünün hakimiyeti kaybetmesi engelleniyor. VSA duruma göre sağ ya da sol tekerleğe fren gücü uyguluyor ve motor ateşleme sistemini yönetiyor. Ayrıca tekerleklerin kaymasını ve patinajı önlemek için gerekli durumlarda motor gücünü azaltıyor.

Elektronik Fren Dağılım Sistemi, ABS ve Acil Durum Fren Desteği ile çok kısa mesafelerde bile etkili fren performansını size ve sevdiklerinize sunuyor. Her ayrıntısıyla üstün teknolojiyi yansıtan Yeni Accord’un çarpışma testleri, dünyanın en büyük kapalı çarpışma test alanı olan, tamamen Honda’ya ait Tochigi’de gerçekleştirildi.

Sponsors

  • Bostancı Honda Çıkma Parça